Het team achter The Birdhouse

Jan-Willem Callebaut

CEO & Founder

janwillem@gobirdhouse.com

Henk Vandenbroucke

Chief Operations Officer

henk@gobirdhouse.com

Arne Pauwels

Start-up Coach Gent & Antwerpen

arne@gobirdhouse.com

Hannelore De Swaef

The Birdhouse Manager Antwerpen

hannelore@gobirdhouse.com

Chiara Coen

The Birdhouse Manager Gent

chiara@gobirdhouse.com

Dagmara Stozek

Marketing Manager

dagmara@gobirdhouse.com

Niels Desot

Manager Birdhouse Services

niels@gobirdhouse.com

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

100% zero-spam voor entrepreneurs 
Bedankt voor je inschrijving!
Oops! Something went wrong while submitting the form
The Birdhouse Blog

Benieuwd naar de nieuwe open call? Schrijf je nu al in!

Bedankt! We hebben je inschrijving goed ontvangen. Succes!
Oops! Something went wrong while submitting the form